PRODÁNO
PRODÁNO


KLÍČOVÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

 • 4 ložnice
 • 2 koupelny
 • možnost přistavět další podkrovní pokoje
 • 2 parkovací místa před domem
 • nádherná lokalita s výbornou dostupností do Brna

Teplo domova se 4 ložnicemi

Pokud hledáte bydlení v okolí Brna, obklopené přírodou a dostatečně prostorné pro velkou rodinu, pak by Vám neměl uniknout prodej rodinného domu v Lažánkách.

Dům se nachází v centru obce, nedaleko obecního úřadu, základní školy, pošty, prodejny potravin nebo autobusové zastávky. Přímo za domem začíná přírodní park Údolí Bílého potoka, který je jako stvořený pro rodinné procházky a výlety. Kousek je to také do údolí Maršovského potoka, kde najdete řadu technických památek, okolí je protkáno turistickými trasami i cyklostezkami.

Díky velmi dobrému stavu domu je možné okamžité nastěhování - pokud tedy hledáte bydlení, ve kterém nebudete muset řešit rekonstrukci, tento dům Vám bude vyhovovat. Rekonstrukce zde proběhly v letech 2009 a 2015. V jejich rámci byla instalována nová okna i dveře, bylo provedeno zatepletí štítu a stropu, vyměněny rozvody vody a elektřiny, zakoupena nová kuchyňská linka, nově vybudovány dvě koupelny a WC a také vyrovnán a zatravněn dvůr.

Vstupními dveřmi vcházíme do prvního nadzemního podlaží. Zde se nachází tři obytné místnosti, které v současnosti slouží jako ložnice (12 m2) se samostatnou šatnou (4 m2), dětský pokoj (11, 7 m2) a pracovna (12 m2), velká koupelna s rohovou vanou a samostatné WC. Pracovnu je možné změnit buď na další dětský pokoj, nebo zde vybudovat provozovnu služeb - původní vchod do dílny vedl ze vstupního prostoru, tento vchod je možné jednoduše obnovit a provozovat zde např. kadeřnictví nebo masáže.

Z chodby vede vchod na zahradu a schodiště do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází rozlehlý obývací pokoj (32,3 m2), kuchyně s jídelnou (22,1 m2), pracovna (17,2 m2), koupelna s WC a terasa (10,5 m2). Kuchyně s jídelnou je vybavena kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou a vestavnou troubou.

Obývací pokoj nabízí skutečně velkorysý prostor pro početnou rodinu. Není to jen jeho rozlohou, ale nachází se zde vyvýšené pódium, které slouží jako dětské zázemí a herna. Pracovnu je případně možné změnit v další dětský pokoj nebo ložnici.

Součástí domu je také řadu dalších prostor. Pod střechou je velká půda, která může být přestavěna na další obytné místnosti. V zahradě pod terasou je umístěna kotelna, vedle ní se pak nachází sklep. Dům samotný podsklepený není.

Celková zastavěná plocha domu je 79 m2, pozemek má výměru 260 m2. První nadzemní podlaží bylo vystavěno ve 30. letech 20. století, v roce 1977 dostavěno druhé nadzemní podlaží. V domě je ústřední plynové topení, je ale možné napojit druhý kotel na pevná paliva a obě metody vytápění nakombinovat. Mezi obývacím pokojem a kuchyní jsou umístěna krbová kamna na peletky, která podtrhují rodinnou atmosféru prostoru.

Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, zároveň je k dispozici studna s užitkovou vodou. Střecha domu je sedlová, krytá pálenými taškami, dům je omítnut dvouvrstvými vápennými omítkami. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem.

Obec Lažánky se nachází asi 18 kilometrů severozápadně od Brna, v krásné krajině Křižanovské vrchoviny. I když se jedná o malou obec, najdete zde školu i školku, prodejnu potravin, poštu nebo restauraci. V obci se koná celá řada akcí, které podporují zapojení místních do zdejšího života hody, sázení stromů nebo akce pro děti. Je zde aktivní tělovýchovná jednota či spolek seniorů.

Dopravní dostupnost zajišťují autobusy Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje. Pravidelné linky vedou do Kuřimi, odkud navazuje vlak do centra Brna, případně do Veverské Bítýšky, kde můžete přestoupit na autobus do Brna-Bystrce. V případě zájmu o prohlídku nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.

Právní servis je samozřejmostí. Dále Vám můžeme nabídnout služby hypotečního poradce, služby bytového designéra, stěhování, pojištění nemovitosti a domácnosti či zajištění vhodného nájemníka při koupi nemovitosti na investici.

FOTOGRAFIE:

PŮDORYS:

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY:

LOKALITA:

NÁKLADY:

PRODEJNÍ CENA:                            prodáno


MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA BYDLENÍ:

  Voda                1.150,- Kč (při roční spotřebě cca 120 m3)
  Plyn                7.950,- Kč (při roční spotřebě cca 15 MWh)
  Elektřina        3.500,- Kč (při roční spotřebě cca 3,8 MWh)
   Celkem *     12.600,-  Kč

* celková částka se může lišit v závislosti na počtu osob, skutečné spotřebě energií a vývoji jejich cen                

KONTAKT:


Bc. Barbora Urbánková 

MODIFY reality, s.r.o.

Telefon:
+420 605 776 067

E-mail:
barbora.urbankova@modify-reality.cz