Ediční plán

Aktuální úkoly - přehled v EXCEL tabulce na google drive:

odkaz: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gz6TVradfK7wMFce-5fTKtmxCZ6OEeCJPvYmlrBGgiA/edit?usp=sharing


Před založením 

Změna názvu společnosti!

Připravit si e-mailovou adresu, pomocí které budu zakládat Instagram (není ještě spojena s jiným Instagramem)

 Připravit si bezpečné heslo (minimálně 10 znaků včetně malých velkých písmen, znaků a čísel - generujte na https://passwordsgenerator.net/) 

Stáhnout aplikaci Instagram do telefonu = Založení Instagramu Pomocí e-mailu a hesla založit účet (nezakládat pomocí soukromého Facebook účtu!) Uživatelské jméno (max. 30 znaků, bez diakritiky, nesmí obsahovat tvar domény Jméno (max. 60 znaků, včetně diakritiky - lze měnit 1x za 14 dní) Přejít do e-mailu a tam potvrdit verifikaci e-mailové adresy a dokončit proces registrace Instagramu = Vyplnění účtu Nahrát profilovou fotografii (zobrazují se v rozlišení 110 x 100 pixelů, ale doporučujeme rozlišení 320 x 320 pixelů. Profilové fotografie se zobrazují jako kruh) 

Vyplnit popisek profilu (max. 150 znaků, neumisťovat zde žádné odkazy, ani kontaktní údaje) Přidat odkaz na webové stránky = Přepnutí na profesionální účet Přejít do Nastavení (ikonka sendviče v části profil) a ve spodní části zvolit možnost "Přepnout na profesionální účet) Vybrat kategorii vašeho podnikání (je lepší vyhledávat v poli nad kategoriemi) Vybrat typ profesionálního účtu - Tvůrce (nepodnikající subjekt) nebo Firma (kdokoliv, kdo se svým snažením na Instagramu snaží přijít k zisku) Zkontrolovat kontaktní údaje (zobrazují se uživatelům na vašem profilu) a zadat minimálně e-mail (telefon a adresa jsou volitelné) Propojit s Facebookem (je nutné mít v tom samém telefonu instalovanou aplikaci Facebook, v ní být přihlášený soukromým účtem, kterým jste zároveň správce Facebook stránky - ta se propojí s tímto Instagramem a vznikne firemní účet)

REALITY

Seznam článků

Nájem 

Co má obsahovat nájemní smlouva

Co platí ve službách nájemce a co majitel

Co jsou drobné opravy, opotřebení a kdo co platí

revize

pojištění

Ukončení nájmu

vyúčtování


Prodej

Jak vybrat makléře

cesta prodejem

jak číst v LV


Seznam dokumentůSTUDIO

Seznam článkůSeznam dokumentů

Smlouva o dílo

Kalkulace nákladů - vnitřní vybavení

Kalkulace práce

Poučení spotřebitele

Moodboard

Prezentace zakázky

Prezentace společnosti